Litoměřice

Turistický a informační portál

vyberte jazyk

cz | de | en

Otevřít menu Zavřít menu

Litoměřice-info.cz  >  Centrum cestovního ruchu  >  Aktuality z CCR

print pdf

Aktuality z CCR

Degustace vín s hudbou proběhne na nádvoří hradu

Degustace vín s hudbou proběhne na nádvoří hradu

    Degustace pod širým nebem na nádvoří litoměřického hradu bude o prázdninách pořádat Centrum cestovního ruchu Litoměřice. První z letních ochutnávek kvalitních vín proběhne již 12. července od 18 do 22 hodin. Vína z vlastní produkce přijede do Litoměřic osobně představit  malovinař Pavel Skrášek, druhý nejúspěšnější vystavovatel soutěžní, prezentační a degustační akce Litoměřický hrozen 2013. 

   Vinařství Skrášek se nachází v půvabné obci Perná, ležící na jihozápadním úpatí Pálavských vrchů. Z Litoměřického hroznu si na jižní Moravu odvezlo dvě zlaté a dvě stříbrné medaile. Zlatou získal v kategorii nejlepších polosladkých bílých vín Aurelius. Kategorii růžových vín a klaretů vyhrál Cabernet Moravia rosé. Stříbrnými medailemi odborná porota ověnčila červené víno Cabernet Moravia a Sylvánské zelené.

   Vstupné na akci je 250 korun, přičemž zahrnuje i drobné občerstvení. K tanci i poslechu bude hrát Rosťa Pechoušek. Vzhledem k omezené kapacitě míst (50 osob) je nutná rezervace (tel. č. 416 536 155, e-mail: recepce@litomerice-info.cz). V případě nepříznivého počasí proběhne akce v sále hradu.

Vložil Hana Mildová

Kam dnes na oběd

Tagliatelle s bazalkovým pestem a sušenými rajčaty zdobené parmazánem 119 Kč
Vepřová pečeně se zelím,houskové knedlíky/ze stálé nabídky/ 169 Kč
Krůtí křídla v barbecue marinádě, americké brambory 99 Kč
Hamburská vepřová kýta, špekové knedlíky 99 Kč

Nepřehlédněte

Vypnout obrázek na pozadí