Litoměřice-info.cz  >  Kalendář akcí
pdf print

Mám strach, že neuspěji, selžu a zklamu

Mám strach, že neuspěji, selžu a zklamu

GPS: 50°32'5.045

Datum konání: 16.10.2017

Začátek: 17:00

Konec: 18:30

Vzdálenost od centra: 997.55 km

Bod zájmu: Ostatní
Praktické informace:
Knihovna Karla Hynka Máchy v LitoměřicíchMírové náměstí 26412 01 LitoměřiceCena: 30 Kč, čtenáři nad 65 let s platným čtenářským průkazem mají vstup zdarma

Web: www.knihovnalitomeri…
E-mail: info@knihovnalitomerice.cz
Telefon: +420416732453
Adresa: Mírové náměstí 26
Zdroj: www.knihovnalitomeri…

 

Provází Jan Velek.
Strach z neúspěchu a selhání nás buď omezí, zastaví, až zmrazí nebo nás nelítostně žene za úspěchem za každou cenu, hlava nehlava. I řada úspěšných a bohatých lidí je hnána tímto silným strachem. Jakákoli honba s pohonem strachu je dříve nebo později odsouzena k vyčerpání, kolapsu a radikálnímu přehodnocení vlastních hlubinných postojů. Během besedy odkryjeme pravou podstatu tohoto strachu a ukážeme si praktické metody, jak takový strach zkrotit. Beseda zahrnuje inspirativní promluvy, výměnu zkušeností, nácvik metod a meditace.


Jsme-li v radosti, plyneme s tímto pocitem a život je fajn. Pokud v nás ale nějaká životní situace vyvolává strach, snažíme se ji kontrolovat, vytlačit nebo skrýt. A nebo potlačíme sami sebe, skryjeme se, "zmizíme". Jsme jako ve vězení. Radosti navzdory pozitivnímu myšlení ubývají, starosti a strachy přibývají. Obklíčeni strachem nikdy nedosáhneme svého plného potenciálu a nikdy neodhalíme, kdo skutečně jsme.
V sérii besed na téma "strachy" prohlédneme strachy z nové zdravé perspektivy a  odhalíme jejich pravou podstatu. Cílem celé série je osvojit si dovednosti zvládání strachů tak, aby už více nekontrolovaly nás, ale abychom my ovládali je. Seznámíme se a nacvičíme několik osvědčených efektivních přístupů a metod zvládání strachů. Jednou z nich bude metoda DIP "dis-identification process" tedy proces dis-identifikace, odpoutání se.
Během každé besedy prohlédneme vždy jeden ze základních strachů. Inspirativní promluvy, diskuse, výměna zkušeností a meditace dávají šanci, že z besedy budete odcházet více sami sebou v radosti, živosti a s odhodláním, jež bude přetrvávat. V konečném důsledku jsou tedy tyto besedy o radosti, štěstí a naplněném životě.


 

 

Mapa

Načítám mapu…

Kam dnes na oběd

BIFTEČKY Z MLETÉHO MASA s tarhoňou, grilovanou zeleninou, pestem, česnekem a dipem s bylinkami149 Kč
ŽAMPIONOVÁ S PESTEM30 Kč
Fazolová polévka30 Kč
Mufloní kýta s hruškou a hranolky 99 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?Oblastní muzeum v LitoměřicíchZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu