Litoměřice-info.cz  >  Jídlo a ubytování  >  Ubytování
pdf print

Hostel U Sv. Štěpána

Hostel U Sv. Štěpána

Vybavení:

WC na patře Koupelna na patře Kuchyňka Restaurace Společenská místnost TV společná Parkoviště uzavřené Možnost pořádání seminářů Bezbariérový přístup Úschovna

GPS: 50°32'14.662"N, 14°7'37.467"E

Vzdálenost od centra: 0.49 km

Bod zájmu: Turistická ubytovna

Web: www.inprincipio.cz
E-mail: hostel@inprincipio.cz
Telefon: 416732077, 731402588
Adresa: Komenského 4, Litoměřice
Zdroj: www.inprincipio.cz

Ve spolupráci s Biskupstvím litoměřickým a městem Litoměřice nabízíme návštěvníkům města levné ubytování v budově bývalého teologického konviktu a jeho ubytovně.

Ubytovací kapacita činí 40 lůžek hotelového typu v dvoupodlažní budově okálu (bývalá ubytovna) a 120 lůžek jak hotelového, tak i hostelové typu v 1. a 2. patře Diecézního domu kardinála Trochty.

V přízemí budovy, kde je i recepce s nepřetržitou službou, mohou naši hosté využít služeb Jídelny u Moniky (snídaně, obědy, případně  večeře). K dispozici je také nově WiFi zdarma. Také zde sídlí  diecézní centra – katechetické, pastorační  a centrum pro mádež. V budově se pořádají setkání mládeže, rodin a dětí, kněžích, důchodců a proběhlo zde i mnoho rodinných oslav či svatebních hostin.

Ubytování je určeno pro turisty i hromadné zájezdy, vítáni jsou cyklisté (nabízíme bezpečné uschování kol). Uvnitř uzavřeného areálu je možné zaparkovat až 50 vozidel nebo 2–3 autobusy.

Vlastníkem objektů je Biskupství litoměřické, ubytovací služby zajišťuje firma In Principio, s.r.o. Ubytování je možné objednat přímo prostřed­nictvím  formuláře na webu.

 

Mapa

Načítám mapu…

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofoto

Je některý z podniků Váš, nebo chcete přidat svůj? Máte možnost ho zdarma zaregistrovat i aktualizovatJe toto Váš podnik? Aktualizujte ho!

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayOblastní muzeum v LitoměřicíchZahrada ČechLitoměřický hrozenMapy.cz

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu