Litoměřice-info.cz  >  Kalendář akcí
pdf print

Slavnostní vyhlášení ankety Srdcař Litoměřic bude letos on-line

Slavnostní vyhlášení ankety Srdcař Litoměřic bude letos on-line

GPS: 50°32'5.340"N, 14°7'54.664"E

Datum konání: 29.11.2020

Začátek: 16:00

Konec: 18:00

Vzdálenost od centra: 0.08 km


Hlasování v anketě Srdcař Litoměřic, kterou město Litoměřice vyhlásilo již potřetí, skončilo. Zajímá vás, kdo získal nejvíce hlasů, a stane se tak Srdcařem Litoměřic roku 2020? Pak sledujte 29. listopadu on-line přenos z Tržnice Felixe Holzmanna, který laděn v duchu první adventní neděle začne v 16 hodin.
„Vzhledem k tomu, že adventní doba je spojená s laskavostí, filantropické aktivity se k ní hodí. Bohužel z důvodu mimořádných opatření nemohou být ocenění předána během slavnostního večera v litoměřickém hradu, jak bylo zvykem v minulých letech. Rekonstruovaná tržnice, kde se již uskutečnil 28. října komponovaný pořad u příležitosti oslavy vzniku prvního československého státu, poskytne důstojné zázemí pro toto náhradní řešení,“ uvedla koordinátorka Zdravého města Litoměřice a MA21 Irena Vodičková.
Pozvaní jsou všichni nominovaní. Vítěze letošní ankety, který se zároveň stane patronem příštího ročníku, vyhlásí starosta Ladislav Chlupáč. Živý přenos zhruba dvě hodiny trvajícího adventního programu s vyhlášením ankety můžete sledovat v neděli 29. listopadu od 16 hodin přes facebookové stránky Litoměřice Srdcem a Litoměricko24. 

16:00 Sváťovo dividlo - vánoční pohádka zakončena rozsvícením stromečku na tržnici, 16:45 Podřipský žesťový kvintet - oblíbené koledy, 17:00 Srdcař Litoměřic

Anketa Srdcař Litoměřic je výrazem poděkování podnikatelům, kteří v daném roce nezištně pracovali ve prospěch města, v němž žijí a pracují. Nominováno letos bylo patnáct osobností.
Patrony loňského ročníku se stali Vratislav a Lucie Baudlerovi z Nadačního fondu BigMat, kteří vystřídali Janu Plíhalovou z Kávy s párou. Ta jej převzala od zakládající patronky Diany Cepníkové, majitelky jazykové školy RESTON.

Mapa

Načítám mapu…

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayOblastní muzeum v LitoměřicíchZahrada ČechLitoměřický hrozenMapy.cz

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu