Litoměřice-info.cz  >  Kalendář akcí
pdf print

ALLfest pátek

ALLfest pátek

GPS: 50°32'11.749"N, 14°7'44.123"E

Datum konání: 15.05.2020

Začátek: 13:00

Konec: 16:00

Obvyklá doba trvání: 10 hod

Vzdálenost od centra: 0.33 km

Bod zájmu: Kultura, Zábava
Praktické informace:
Vstupné: Festival, který je tvořen srdcem. Více na www.allfest.cz.

Web: https://www.mkz-ltm.cz/dumku…
E-mail: recepce@mkz-ltm.cz
Telefon: +420416732805
Adresa: Dům kultury, Na Valech 2028, 412 01 Litoměřice
Zdroj: https://www.mkz-ltm.cz

Festival, který je tvořen srdcem. Více na www.allfest.cz..

KKC.

Festival, který je tvořen srdcem.


Tělo, pohyb, výživa je téma, které prolne každou část programu šestého ročníku Alchymistických Litoměřic.

Příjďte se inspirovat, zrelaxovat a zažít jedinečnou atmosféru ALLfestu. Propojení kultury s uměním a vzděláváním se srdečnou vzájemností považujeme za podstatu smysluplného bytí. ALLfest je tu pro všechny ty, kteří mají chuť vědomě tvořit svůj život a být součástí celku.

Věříme, že si vyberete z velkého množství prožitkových seminářů, workshopů, hudebních i tanečních vystoupení, cvičení i meditací. Můžete se těšit na domácí i zahraniční odborníky v oblasti výživy, zdravého životního stylu, detoxikace a péče o tělo. 

K tématu výživy si budete moci osvojit zdravé recepty, přípravu raw jídel nebo ochutnat novou nabídku zdravého, raw a vegetariánského občerstvení. 

Doporučujeme navštívít také umělecké symposium s živými hudebními vstupy, kde budete moci také tvořit. Nebude chybět ani ALLfest seznamka, mužská zóna nebo červený stan, které poskytnou prostor pro ryze mužská a ženská témata. Pro děti a rodiny jsou v prostoru festivalu připraveny kreativní dílničky a spousta zábavy. 

Příjďte zregenerovat, načerpat sílu, nápady a inspiraci, seznámit se s novými lidmi a vyzkoušet něco zcela nového. 

Nové pohledy na život, dlouhověkost i výživu. 

Jak být zdravý a udržet si koncici? 

Jak regenerovat tělo, žít svou přirozenost a tvůrčí lidský potenciál?

Tři dny plné otázek a odpovědí. Tři dny, kdy prožijete své tělo naplno. Tři dny plného vědomí, umění, sdílení a radosti. 

Prostor, který je otevřen zázrakům a spontánnosti. 

O tom všem bude ALLfest 2020

 

Mezi účinkujícími budou například: Margit Slimáková, Prashanti de Jager, Sika Rose, Monika Sičová, Yehuda Tagar, Vojta Violinist, Maok a mnoho dalších.VSTUPNÉ
Prodej lísku na šestý ročník ALLfest 15.-17.5. 2020 s tématem tělo, pohyb, výživa byl právě zahájen! Nečekejte a objednejte si svoji vstupenku v předprodeji co nejdříve, neboť máme omezenou kapacitu prostor. Festival je čím dá tím oblíbenější a naše služby se zkvalitňují. Nově jsme se stali také plátci DPH a náklady se zvyšují, což jsme museli promítnout také do ceny vstupenek. V předprodeji třídenního vstupného máte nyní neděli zdarma. Jednotlivé dny je možné také zakoupit předem. Děti do 15 let mají festival zdarma!
 


3 DENNÍ VSTUP – OMEZENÁ KAPACITA ! BEZ SLEV! cena 1.999,- Kč (včetně DPH). V předprodeji do 30.4.2020, pokud se nevyprodají. V rámci 3 denní vstupenky zakoupené v předprodeji je neděle zdarma!

https://vstupenky.mkz-ltm.cz/litomerice/General/List/TitleDetail/3957PÁTEK 555,- Kč (včetně DPH) (od 13 do 22:30 hod.)

https://vstupenky.mkz-ltm.cz/litomerice/General/list/TitleDetail/3958

8 hodin plných přednášek a workshopů, které probíhají každou hodinu až dvě, paralelně na 11 místech. Večerní koncert s kakaovou ceremonií. 

Bohatý vzdělávací, umělecký a prožitkový program s ozdravnými terapiemi, meditacemi a pohybem. 

 SOBOTA 1.444,- Kč (včetně DPH) (od 9 do 23 hod.) – V případě vyprodání kapacity v předprodeji nelze sobotní vstupenku zakoupit na místě.

https://vstupenky.mkz-ltm.cz/litomerice/General/list/TitleDetail/3959

14 hodin plných prožitku a intenzivních workhopů probíhajících každou hodinu až dvě, paralelně na 11 místech. Zdravé vaření, diskuse, hudební vstupy, celovečerní koncert, umělecké symposium s volným tvořením, cvičení, tanec, módní přehlídky, přednášky o zdravém životním stylu, výživě i pohybu. NEDĚLE 444,- Kč (včetně DPH)  (od 9 do 17 hod.)

https://vstupenky.mkz-ltm.cz/litomerice/General/list/TitleDetail/3960

8 hodin plných prožitku a intenzivních workhopů probíhajících každou hodinu až dvě, paralelně na 11 místech. Přednášky a wokshopy, umění pohybu, umělecké výstavy, partnerská témata, tanec, cvičení, nejnovější trendy ve vědomém osobním rozvoji. Více na www.allfest.cz

Mapa

Načítám mapu…

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?Oblastní muzeum v LitoměřicíchZahrada ČechLitoměřický hrozenMapy.cz

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu