Litoměřice-info.cz  >  Služby  >  Služby
pdf print

Cyklověž

Cyklověž

GPS: 50°31'58.130"N, 14°8'17.035"E

Vzdálenost od centra: 0.48 km

Otevírací doba:

Pondělínonstop
Úterýnonstop
Středanonstop
Čtvrteknonstop
Páteknonstop
Sobotanonstop
Nedělenonstop


Praktické informace:
Cyklověž je v provozu po celý rok.
5Kč na den (majitelé IN karty ČD zdarma).


E-mail: info@litomerice.cz
Telefon: 416916440
Adresa: ulice Mezibraní, u autobusového nádraží a u vlakového nádraží Litoměřice Město
Zdroj: www.litomerice-info.cz

Litoměřická cyklověž je samostatný, bezobslužný parkovací systém pro více než stovku kol, který je v provozu 24 hodin denně.  Možnost uschovat si zde jízdní kolo má až 118 cyklistů na prostoru o rozloze jen několika metrů čtverečních.
Úschova i vyzvednutí trvá jen několik vteřin. Cyklista, který si zde chce uložit své kolo, přijede ke vstupnímu modulu a najede s ním do vyhraněného prostoru. Stiskne tlačítko a vyzvedne si lístek s čárovým kódem. O umístění kola do věže se postará samoobslužný parkovací systém. Při jeho vyzvednutí majitel pouze načte čárový kód, zaplatí poplatek za uschování ve výši 5 korun na den (mince 1,2,5,10,20 Kč) a automat mu kolo vydá zpět. Majitelé IN Karty Českých drah mají parkování ve věži zdarma. Bezpečnost zajišťuje kamerový systém napojený na městskou policii. Ve věži mohou parkovat i dětská kola. Není nutné sundávat příslušenství – tachometr, přilbu či cyklo-tašky. Kolo je pojištěno proti poškození a krádeži. Součástí stavby je veřejná mechanická pumpa „PRO CYKLISTOVU DUŠI“, kterou je možné dofouknout nejen jízdní kolo, ale také kočárek, invalidní vozík nebo koloběžku. Je umístěna poblíž vstupního modulu automatické kolárny.

Cyklověž je v provozu po celý rok.

Mapa

Načítám mapu…

Je některý z podniků Váš, nebo chcete přidat svůj? Máte možnost ho zdarma zaregistrovat i aktualizovatJe toto Váš podnik? Aktualizujte ho!

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayOblastní muzeum v LitoměřicíchZahrada ČechLitoměřický hrozenMapy.cz

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu