Litoměřice-info.cz  >  Jídlo a ubytování  >  Gastro
pdf print

Káva s párou

Káva s párou

GPS: 50°31'53.593"N, 14°7'52.462"E

Vzdálenost od centra: 0.29 km

Bod zájmu: Cukrárna, Kavárna
Praktické informace:
Nedílnou součástí Kávy s párou je také zahradní železnice s dominantami Litoměřic a lanovkou. Železnice má celkem tři okruhy a uvede se do provozu vhozením žetonu zakoupeného v kavárně. Upozorňujeme všechny zájemce, že provoz této železnice je velmi závislý na počasí, tak je lépe informovat se předem, zda železnice je ten den v provozu. Po zimní odstávce jsou mašinky opět v provozu od poloviny dubna.
Vstup do naší kavárny je přizpůsoben i invalidům, cyklisti zase mohou svá kola odstavit u stojanu a své telefony/tablety si můžete k internetu připojit přes volně dostupnou WiFi.

Web: www.kavasparou.cz
E-mail: info@kavasparou.cz
Telefon: 602416134
Adresa: Litoměřice, Jarošova 32

Dopřejte si chvilku klidu nad šálkem voňavé kávy a přeneste se s námi do doby, kdy naší dráze vládla pára.

Pohodlně se usaďte v čekárně bývalého nádraží Litoměřice město, ve které na vás dýchne atmosféra prvorepublikové železnice, nebo si od stolků na zastřešeném peroně ve společnosti naší parní lokomotivy užívejte dechberoucí výhled na panorama Litoměřic.

Vychutnejte si při tom výběrovou čerstvě praženou kávu tak, jak to máte nejraději, nebo objevujte nové chutě, které kvalitní káva skrývá.

Ve stálé nabídce máme jednodruhové a espresso směsi převážně od pražské pražírny La Boheme Cafe, na druhém mlýnku střídáme luxusní jednodruhové arabiky z českých, moravských i zahraničních pražíren.

Objednat si můžete i víno, čaj, limonády či pivo Bernard. Krom toho pro vás pečeme výborné domácí dezerty a připravujeme čerstvé sendviče.

Vrátili jsme zrušenému nádraží dávný lesk a slávu a otevřeli v něm rodinnou kavárnu, která spojuje naši lásku k železnici a dobré kávě.

Otevřeno denně 10:00-20:00 hod.

Těšíme se, až díky nám bude i Váš den krásnější!

Mapa

Načítám mapu…

Fotogalerie

fotofotofotofoto

Kam dnes na oběd

HOVĚZÍ BURGER s karamelizovanou cibulí, čedarem, hranolky a chipotle majonézou159 Kč
DRŮBEŽÍ VÝVAR s masem, fritátovými nudlemi, máslová zelenina35 Kč

Je některý z podniků Váš, nebo chcete přidat svůj? Máte možnost ho zdarma zaregistrovat i aktualizovatJe toto Váš podnik? Aktualizujte ho!

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayOblastní muzeum v LitoměřicíchZahrada ČechLitoměřický hrozenMapy.cz

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu