Litoměřice

Turistický a informační portál

vyberte jazyk

cz | de | en

Otevřít menu Zavřít menu

Litoměřice-info.cz  >  Centrum cestovního ruchu  >  Aktuality z CCR

print pdf

Aktuality z CCR

V hradu proběhlo slavnostní ocenění policistů krajského ředitelství

ÚSTECKÝ KRAJ - Slavnostní předávání služebních medailí

V úterý 23. února 2016 se uskutečnilo pracovní setkání policejního prezidenta brig. gen. Mgr. Bc. Tomáše Tuhého s policisty a občanskými zaměstnanci Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje.

Součástí programu bylo i ocenění 48 policistů krajského ředitelství. Ti z rukou policejního prezidenta a krajského ředitele převzali služební medaile „Za věrnost I. stupně“ jako výraz uznání dlouhodobého a iniciativního dosahování velmi dobrých služebních výsledků ve služebním poměru trvajícím déle jak 30 let a „Za zásluhy o bezpečnost“. Dále „Čestnou medaili“ a „Plaketu“ za dlouhodobé a iniciativní dosahování velmi dobrých služebních výsledků a za významný nebo trvalý přínos k budování a prosazování dobrého jména Policie ČR.

Během slavnostností aktu policejní prezident poděkoval za velmi dobré pracovní výsledky a popřál oceněným mnoho dalších úspěchů v policejní činnosti i osobním životě: „Jsem rád, že jsem měl možnost osobně předat ocenění, která mají trvalou hodnotu a vypovídají o práci, která za Vámi stojí“.

Ředitel krajského ředitelství plk. Mgr. Jaromír Kníže ve svém projevu vyzdvihl kvalitně odváděnou práci, a to nejen oceněných policistů, ale celého krajského ředitelství: „Jste vynikající kolektiv, který velmi dobře plní své úkoly“.

Slavnostní okamžik byl umocněn i překrásnými prostory bývalého gotického hradu Litoměřice, který je perlou tohoto královského města.

mjr. Jana Slámová

OTP KŘP Ústeckého kraje

Zdroj tiskové zprávy: http://www.policie.cz/clanek/slavnostni-oceneni-policistu-krajskeho-reditelstvi.aspx

Vložil Martina Vondráková

Fotogalerie

fotografie

Kam dnes na oběd

pizza moby dick (polpa,sýr,šunka,kuřecí maso,kapie,žampiony)135 Kč
grilovaná vepřová krkovice na kari (cherry rajčata, rukola, tzatziky, rozpečená bagetka) 169 Kč
Kuřecí steak RABÍN, hranolky96 Kč
Cibulačka s klobáskou a osmaženou houskou15 Kč

Nepřehlédněte

Vypnout obrázek na pozadí